O zi de iarna in parcul invadat de copii Loredana R. ianuarie 04, 2015 Ieri am avut parte de o zi frumoasă în adevăratul sens al cuvântului. Fiind puÅ£in mai cald decât în ultima vreme, am mers cu Andrei la o pl... CiteÈ™te continuarea aici »